PDA

Zobrazit v plné verzi : Větší reska na náš mega projekt



Kubik77
30.08.2012, 22:26
Ahoj, chtěl bych zažádat o resku na náš osobní mega projekt. Pracuje na tom hráč Kubik, Tahall a Streetak. Jsme sousedé a tak nám to klape. Věci máme své a nedělá nám to problém. Snad se tím projektem zlepší i server. Je tam hodně vlny a bude tam i dost drahých věcí, takže by jsme potřebovali resku proti kráděži a ničení a povolit to všem třem hráčům na dostavbu.

Zde máte projekt, podle kterého děláme: http://www.planetminecraft.com/project/olann-island-contest-entry-wip/
Ano, je to velkej projekt, ale to by nebyl projekt, kdyby byl hned postaven.

Snad nám to dovolíte a resku nastavíte
Na obrázku ZDE máte, kde jsme a jak by měla být residence asi tak velká. Prosim trochu dotáhnout dozadu, neboď tam bude to molo a horské kolo. Většina je z vlny, chováme cca několik stovek ovcí všech barev, takže to snad nebude až takový problém.

ZDE, kdyby vám nešla otevřít obrázek v příponě. http://desmond.imageshack.us/Himg696/scaled.php?server=696&filename=mestob.png&res=landing

Zatim dokončujeme Casino a potom se vrhneme na ostatní drobnosti a molo

Kubik77
31.08.2012, 11:45
Od té doby jsem o hodně pokročili. za chvilku bude první patro, takže bych prosil, jestli by to nešlo vyřídit co nejdříve. Díky

Palan
31.08.2012, 12:44
Schváleno