Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : větší reska damnuty



damnuty
30.08.2012, 18:21
dobrý den tímto bych si zazadal o vetsi resku jedna se o podzemni barak a tak tam nikomu nebudu vadit, ale uz se nasel nejaky chuj ktery mi to rozkrad a tak jestli by to bylo mozné souřadnice : jeden kraj. x -409,3 , z 2582,7 , y 20

druhy kraj x -370.3 , z 2519 , y 6

DEKUJU ZA RYCHLE PROJEDNANI. :pivo:

clean
31.08.2012, 09:27
vyznac si body nejakym blokem a pak ve hre rekni moderatorovi... poplatek bude 500 dolaru