Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o město - England - staví Darkamzik, Gery, Palan



Palan
26.08.2012, 12:58
Ahoj,

rádi bychom postavili město England, které by navázalo na oblíbený a úspěšný New England ze starého serveru. Stavíme převážně z cihel, dřeva a stonebriků. Screeny staveb z původního New England: http://england.efh.cz/ . Město bude v podobném stylu. Save centra města zde: http://efh.cz/England.rar . Samotné parcely (24 parcel ) budou v samém srdci města. Hodinová věž bude umístěna u jižního zálivu moře - viz odkaz na dynmapě: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-2993&y=64&z=-703.4999999999998 . Kolem těchto parcel bude vystavěno golfové hřiště, PVP arena a spousta dalsich staveb - viz již zmiňovaný původní New England.

Věřím v brzké schválení projektu, který byl připraven ve spolupráci s Darkamzikem, Gerym (a Palanem). Případné nepřesnosti rádi upřesníme

Qentus
26.08.2012, 20:39
Povoleno