Bereck
24.08.2012, 17:49
Dobrý den, chtěl bych požádat o větší rezidenci kousek od města( samozřejmě až za rezidenci města.)
Vim že dáváte 100x100 ale mě by stačila 75x65 kostek, rohy sem označil sloupy.
tu je umístění- http://nemesisup.cz/files/public/ressska.jpg
Screen jak to bude vypadat nemám ale bude to vilka, většinou použiju dřevo.
Ve hře budu ted hodně a mám připravených 1200 dolaru.
děkuji
Vim že dáváte 100x100 ale mě by stačila 75x65 kostek, rohy sem označil sloupy.
tu je umístění- http://nemesisup.cz/files/public/ressska.jpg
Screen jak to bude vypadat nemám ale bude to vilka, většinou použiju dřevo.
Ve hře budu ted hodně a mám připravených 1200 dolaru.
děkuji