PDA

Zobrazit v plné verzi : Větší rezidence



Noobik
24.08.2012, 15:17
Žádam o rezidenci na mojí NPC vesnici + moje hlavní sídlo a dvojité hradby. Rezidenci bych chtěl mít velkou 200x200.
S poplatkem počítám, jen upřesněte kolik, (vím že za 100x100 se platí 200dolarů)
Zde screen z dyn mapy:
http://nemesisup.cz/files/public/npc_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/npc.jpg)

Coshboyak
24.08.2012, 17:54
Nějaké plány s vesnicí do budoucna když bereš takto vlekou residenci?

Noobik
24.08.2012, 19:12
Určitě budu nabízet veřejnosti obchodování s vesnicí. Pokusím se to udělat velmi pěkné a kdokoliv se tam bude moci podívat. Jinak jiný plány zatím nemám. Už v 1.2.5 jsem měl podobně velkou NPC vesnici, takže většinu už mám promyšlenou. Myslím že tehdy jsi mi ten projekt taky schválil ty a i nastavil i rezidenci :)

Coshboyak
24.08.2012, 21:01
Dobrá schváleno.

Ingame si napiš modovi až budeš mít označené rohy :)