Noobik
24.08.2012, 15:17
Žádam o rezidenci na mojí NPC vesnici + moje hlavní sídlo a dvojité hradby. Rezidenci bych chtěl mít velkou 200x200.
S poplatkem počítám, jen upřesněte kolik, (vím že za 100x100 se platí 200dolarů)
Zde screen z dyn mapy:
http://nemesisup.cz/files/public/npc_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/npc.jpg)
S poplatkem počítám, jen upřesněte kolik, (vím že za 100x100 se platí 200dolarů)
Zde screen z dyn mapy:
http://nemesisup.cz/files/public/npc_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/npc.jpg)