PDA

Zobrazit v plné verzi : problem s pohybem ve wow



letwarx
16.07.2012, 13:05
Ahoj vsem,
Chtel bych se zeptat,jestli nekdo nevite,jak mam vyresit problem s pohybem ve wow.Jedna se mi o to ,ze kdyz pouzivam k otaceni postavy prave mysitko,tak se mi postava otaci po oblouku a ne instantne,takze kdyz chci okamzite zmenit smer o 180 stupnu,tak se mi postava otaci jak kdyz jedu s nakladakem po silnici do zatacky.Zkousel jsem preinstalovat wow vypnout vsechny addony snizit grafickou narocnost na minimum a i preinstalovat ovladace mysi.Nic z toho nepomohlo.Pokud by nekdo vedel co s tim,tak mi prosim napiste jak postupovat.Muzete zde nebo ingame na anatheme na postavu Latus.Diky vsem

K4M1L
16.07.2012, 18:22
v interface nastav rychlost otáčení. Tuším, že se to jmenuje mouse look speed.

Yuphon
16.07.2012, 23:05
Pravdepodobne to bude to co pisal kamil, ale ak nahodou nie skus ist do video a ak nemas, zaskrtni "hardware cursor"

letwarx
17.07.2012, 08:10
to uz jsem zkousel a porad nic.Uz jsem i celkove preinstaloval wow...je to pouze na jedne postave u acc. Ostatni postavy jdou v poho,ale tahle jedna proste ne

Nethiel
17.07.2012, 08:25
Dle meho nazoru je to neco v key bindings... ale jista si tim nejsem.

letwarx
17.07.2012, 08:36
key bindings jsem resetoval,smazal cache i wtf s nastavenim meho acc.Problem stale pretrvava.Je to stale jen na jedne postave.Mam na acc 4 postavy a jen jedna to dela

K4M1L
17.07.2012, 12:36
pokud to je jen při pohybu myší tak to musí jít nastavit v tom oddílu mouse. Tzn. zkus mouse sensitivity. Taky to může bejt v oddělení camera - pohraj si s těma posuvníkama. Nikde jinde to bejt nemůže.

letwarx
18.07.2012, 10:49
Tim to taky neni,protoze obcas se to probere a po lognuti to jede....pak zase dalsi den to je rozhozene.Vcera mi to jelo v poho a dnes uz to zase nejde jak ma

letwarx
18.07.2012, 14:37
Jeste bych doplnil,ze se mi obcas stane,ze nemuzu na litakovi vzletnout.jenom se tocim jako na kolotoci a jsem nohama pod texturou.Mozna by to mohlo mit spojitost

Phoenix
18.07.2012, 15:33
To stejné se mi děje, ale vždy to vyřešil rlg. Mám dojem, že se to takto někdy bugne po nasednutí do vehicle, například v sotě.

letwarx
18.07.2012, 21:20
myslim,ze mne to dela Stormwind stead koupeny v argentu. pak musim do borean,nasednu na litaka,sesednu z neho rlg+vymazani cache a zase to jede...ted se mi to cca 5x povedlo.Mozna nahoda mozna je to ono.