PDA

Zobrazit v plné verzi : Antiviry



Annie
07.01.2012, 03:27
Jaký používáte Antivirus? Máte s nějakým antivirem vyloženě negativní zkušenost? Doporučení a pozitiv je spousta, ale pro mě osobně jsou důležitější negativní ohlasy, které odradí od použití určitého programu. Předem díky za názory. :-)

Yuphon
07.01.2012, 03:35
Negativne? AVG, zatazuje procesor viac ako je zdrave, zato pozitivne mam s Avirou, dobre detekcne schopnosti, je free ale jedna vec sa mi nepaci a to to, ze kazdy den mi vyhodi tabulku ci nechcem upgrade na platenu verziu.. este som neprisiel na to ci sa to da vypnut :D staci stlacit OK, osobne mi to nerobi problem ale inym sa to nemusi pacit..

K4M1L
07.01.2012, 07:04
Na win mam MSE. Na linuxu mám Avast (který je mimochodem neprakciký protože je jen x86), ale spíš jen na okrasu ;)

creasy
07.01.2012, 21:19
kondom :D

ne normalne noda.. (eset)

Mr. Boombastyc
07.01.2012, 23:19
Avast

Jind
07.01.2012, 23:40
Eset Smart Security
Nikdy žádný problém, občas se stane u crackovaných verzí že ekrn.exe začne vyžírat procáky, ale to je ojedinělé stačí reinstal.

Aktuálně ho mám zakoupený v akci za 888 kč na 3 libovolné PC.

AVG - nepoužívám, kdysi ještě na DOSU byl dobrej a pak částečně na 3,11 a win 95 pak už to šlo z kopce.
Avast - free pouze za registraci, není špatný leč nepoužívám jej.
Od Microsoftu je zdarma s legálním winem, ten sem i zkusil a nebylo to nejhorší. Otázka je když windows neumí zabezpečit winy proč dělají antiv... :D

walda_99
11.01.2012, 18:43
AVG nedoporučuji nezachytí dost útoků

ESET Klasika za vcelku rozumnou cenu ochrání dobře domácnosti a střední firmy

SYMENTEC Dobře managementovany spíše pro střední a větší firmy než pro domácnosti

AVAST (HOME) vcelku dost ožeraný na stejné úrovni jako Windosový essential - Stačí těm co použijí internet jednou za uherský rok aby se podívali co se stalo na Idnesu a seznamu.

Avast (Profesional) dle mého usouzení a zkušeností velmi podobný AVG

MacAffe asi nejlepší antivirus dle mě, ale podmínkou je včetně nasazení HW Firewallu (hodně drahé a pro domácnosti nepoužitelné)

Osobně Používám ESET

chajak
11.01.2012, 18:59
Zastávám názor, že antivir fakt není potřeba. Ovšem pod tou podmínkou, že PC využíváte jen vy a nikdo jiný a zároveň se alespoň trochu orientujete ve věcech okolo bezpečnosti.
Nelezu a nebo neotvírám věci o kterých si nejsem jist. Když už fakt chci něco podezřelého otevřít, tak využiju online antivir http://virusscan.jotti.org/cs , který to otestuje asi 20ti antiviry a mám jasno.
Každopádně na rodinné PC instaluju Avast, protože se nemusím starat o nějaká crackování a rozdíly mezi antiviry jsou v dnešní době minimální.