PDA

Zobrazit v plné verzi : Win 7 , vypalování...



chochow
13.12.2011, 20:35
Zdravím, jako naprostý lajk ohledně vypalování OS , bych rád požádal jestli by mi někdo z vás mohl udělat menší návod jak vypálit stahnuté Win 7 na DvD.
Hodlám si kupovat nové PC bez OS, a nevím jak vypálit DvD abych ho dal do nového PC a nainstaloval systém. (jistě že budu vypalovat na starém pc :)) )
Win jsem stahnul jako Party (9souborů)
A teď nevím jak a kam tyto soubory z Raru extraktovat ,a jaký typ vypalování zvolit, jestli DVD-ROM (ISO) nebo DVD-ROM (boot) nebo co já vím...proto by mi nevadila menší rada.


Moc děkuji za smysluplné odpovědi. :bravo::bravo:

K4M1L
14.12.2011, 10:22
mám pro tebe ještě jednodušší variantu ;) http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/iso-cd-burner/?g[hledano]=iso%20burn&g[oz]=1.0

úplně jednoduchá utilitka které ti vypálí ISO na DVD tak aby jsi nabootoval. Neni na tom co zkazit, protože nic jiného ta utilitka neumí :D

Dmgstorm
14.12.2011, 14:00
nad tymto som aj ja lamentoval pretoze ked som napalill enterprise ako boot tak to bios nanasiel ale ked som ho vypalil ako ISO tak to uz islo prinajhoršom si vypal dve verzie aj boot aj Iso

walda_99
30.12.2011, 15:32
iso - je obraz DVD, CD 1:1 (pokud byl obraz udělán z funkčního disku, který bootoval bude butovat i vypálený obraz)

DVD boot Ti umožní si vytvořit bootovací medium (CD,DVD), ale musíš si k nemu dohrát bootovací soubory (99% vypalovacích programů si Tě navede). A Pak záleží co ci dohraješ na to DVD (jetli instalačky windows, win PE, win live, atd..)