PDA

Zobrazit v plné verzi : Windows 7 - Přeinstalace



Easycze
06.11.2011, 23:04
Zdravičko, bratr měl strašně zas**** NTB, a chtěl po me přeinstalovat a vše smazat, a začít odznova. Řikím ok, už jsem to dělal ale 4x to je cajk, jindy jsem to za 15 minut mel hotový a ted už se s tím mr*** 5 hodin a pořád nevím jak na to, vždycky když jsem přeinstalovaval windows tak jsem sformatoval uplne všechny disky aby vubec nic nebylo, a nainstaloval jsem windows do uplně čistýho pc, a začal znova. Ale ted, mi při instalaci to nenabídne možnost to sformatovat a když to nainstaluju znova na ten disk kde mám ten starý windows, tak se mi nainstalujou 2 body pak se to restartuje a už to päk ani neche naskočit, a když už to naskočí tak mi naskočí tabulka, že to bylo nejak spojeny a vše by melo byt ok, ale spustím PC jedine přes nouzový režim. ja si myslel, že bych mohl nejak smazat neco z windowsu a pak to zkusit znova nainstalovat, ale neco smazat šlo a neco ne a to co šlo smazat tak mi ted při startu pc naskakuje že to tam chyby a bez toho to spustit nejde, co mi radíte ? :-) nainstalovat to nejde, a spustit leda přes nouzový režim.. Kdyby me tam naskočila možnost, že mužu při instalaci sformatovat disk tak je to hend vyřešený a nemusím se tady s tím 5 hodin ****.
Tak zkušenejší a moudřejší mi prosím Vás poradtě.

Jind
06.11.2011, 23:10
:sokovany: :sokovany: :sokovany:

Tomu ani nevěřím :D
zkus návod
http://www.fantomasmag.net/clanky/windows-7-instalace-krok-za-krokem.aspx

K4M1L
06.11.2011, 23:32
hirens boot CD. Přes to naformátuješ dle libosti ;)

Easycze
06.11.2011, 23:42
JJ díky, zítra zkusím, ted jdu spát :-) Kdyby Vás jestě neco napadlo tak napište.

Easycze
07.11.2011, 22:57
Tak vyřešeno, stačilo jen v BIOSU přenastavit na spouštení PC z CD na 1 misto a na 2 misto dat HDD, a pak mi to při instalaci už nabidlo možnost sfromatovat disky, tak provedeno a nainstaloval jsem windows do uplne čistýho PC a v BIOSU dal z5 aby se PC spouštel přes CD a jede to suprově :-)
Takže lock ..

K4M1L
08.11.2011, 00:11
nechápu co to má společnýho s formátovánim disku, ale jestli ti to pomohlo, tak to je nice ;)

Jind
08.11.2011, 00:40
Já chápu :D ono mu to najíždělo s HDD.

K4M1L
08.11.2011, 01:36
tak jsem buď blbě četl nebo nevim, ale myslel jsem, že mu to nabíhalo z cd, když instalace začala, jen mu to nedovolilo naformátovat.