PDA

Zobrazit v plné verzi : Najstabilnejší emulátor WOW



Farseer
17.10.2011, 18:14
Potreboval by som sám pre seba rozbehnúť testovací server s jedným realmom na mojom PC doma. PC to bude bez problémov zvládať no potreboval by som poradiť čo najstabilnejší emulátor pre WOW ktorý by som na tom rozbehol. Mám skúsenosti s ArcEmu no pokiaľ viem ten už podporuje verzie pre CATA a neviem ako je to s podporou okolo patchu 2.4.3. Keby mi niekto vedel poradiť bol by som rád.. :mrknuti:.

Seefik
17.10.2011, 18:27
Ty chceš na 2.4.3?? Tak to máš na výběr buď dva největší giganty - TrinityCore a MaNGOS. Potom jsou tu ještě takový vedlejší projekty jako třeba Orange Core, ale s tim nemam zkušenosti.

Farseer
17.10.2011, 20:47
No poviem ti to takto... poviem to na rovinu má to byť fun testovací server.... a zvažujem, že či bude lepšia 2.4.3 alebo 3.x.x...
Z týchto dôvodov:
TBC:
+ je podľa mňa lepšie ako wotlk na funko kvôli talentom
+ viac vyrovnané classy
- menšie prostredie

WOTLK:
+ viac display id pre itemy (predsa je tam dosť veľa aj krajších itemov ako v TBC a pre custom itemy by tam bolo viac na výber)
+ väčšie prostredie a viac možností (northdred)
- niektoré classy by boli asi príliš op

Okrem toho som počul, že na verziách 3.x.x. nie sú podporované lvly 100+... neviem čo je na tom pravdy...

K4M1L
17.10.2011, 21:23
to neni pravda classy budou vybalancované podle toho jak si to uděláš. No, ale jestli to chceš jako testovací server pro sebe, tak kladeš špatnou otázku. "Nejstabilnější" budou všechny, bez hráčů. Být tebou bych vybíral podle toho, kde mají nejlépe upraveno aby jsi s tím neměl moc práce a nemusel opravovat milion věcí. Takže projeď fora mangosu a trinity a vyber si ;)

Farseer
17.10.2011, 22:01
Tak ale možno v budúcnosti by som to rozbehol ako malý súkromný server... tak do 30 hráčov... ale predpokladám, že by to mal zniesť každý :D Najviac ma to ťahá k tomu mangosu... s tým mám už aj nejaké skúsenosti takže by sa mi ľahšie rozbiehalo...

K4M1L
17.10.2011, 22:05
To je na tobě, při téhle kapacite bude stabilní všechno, pokud si tam sám nenasekáš nějaké zrůdnosti.

Farseer
18.10.2011, 22:15
A keby som predsa len chcel WOTLK?

K4M1L
18.10.2011, 22:33
to je na tobě, mangos i trinity oidoirují wotlk, další emulátory neznám, protože jsem s žádným jiným nikdy nezkoušel pracovat.

Farseer
18.10.2011, 22:47
Tak ďakujem za všetky rady vydám sa zrejme po oprave pc cestou mangosu...