PDA

Zobrazit v plné verzi : Nešlape to



wExelL
14.07.2011, 10:21
Zdravim

Mam tu takej problém, když chci spustit hru konkretne League of Legends tak se nic nestane, proste po kliknuti jen projedou presypací hodiny a dále nic.Už me opravdu nic nenapadá nedávno sem preinstalovaval winy XPčka, hru jsem nekolikrat stahl a znovu nainstaloval na jeden nebo druhý disk, nové ovladače ani directX nepomohl.Přitom hru jsem tak pred mesícem měl a normálne šlapala, jinak až na sony vegas me vsecko jde ten mi dělal stejné potíže.Pokud by někdo věděl jak to poladít budu jen rád.

K4M1L
14.07.2011, 11:57
používáš cracklý nebo originální exe soubor na spuštění?

wExelL
14.07.2011, 12:37
Tak normalni, hru jsem stáhl z oficialních stránek tam nikdy crack nebyl potreba.

Lamzzz
05.08.2011, 07:27
Crack na LoL? WTF

Spark
10.08.2011, 01:42
kamčo kamčo, toto jsi nějak netrefil :-D
winXP, hmmm... kompatibilnější os na hry neznám, hra ti přestala běžet až po reinstalaci windowsů nebo už předtím..? jestli ne tak smaž hru a pak mrkni do registrů a vymaž všechno, co se lolka týče
už nevím jak je to v XPčkách, ale ve startu by mělo být někde něco na spuštění programů, napíšeš tam název a ono ho to spustí, tak tam napiš "regedit"
no a tam už takto "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\složka hry... nevím jak to bude přesně pojmenované ale nejspíš riot games, nebo klasicky jméno hry, celý to smaž, ale bacha ať nesmažeš něco jinýho, mohl by sis tím posrat i jiné aplikace ;-) prohledej celý PC a smaž všechno, co má něco s lolkem společnýho, samozřejmě ne nějaký postahovaný videa a wallpapery, to je zybtečný, projeď si PC programem CCleaner ať ti smaže cache, vyčisti to tak aby tam po lolku nic nezůstalo a pak to čistě znova naisntaluj, jestli to nepomůže, tak se musí vymyslet jiné řešení :-/

K4M1L
10.08.2011, 03:45
já tu hru neznám, tak jsem hádal příčinu, No a tohle se u cracklých her stává...tak co by ne ;)

dads
06.10.2011, 19:50
Neprechazel jsi v posledni dobe na 64bitovej operacni system?