PDA

Zobrazit v plné verzi : Problem so Skype



Bendragon
01.06.2011, 22:57
Caute, potreboval by som poradit so Skype.

Pouzival som Skype bezne na svojom notase az mi jedneho dna vyhodilo okno ze je k dispozicii aktualizacia. Tu som dal stiahnut a v poho Skype bezal dalej. Aj na druhy den rano siel. Ale ked som prisiel popoludni tak mi zacalo vyhadzovat chybu ze program Skype prestal pracovat. Ked si pozriem na info problemu napise ze ide o APPCRASH. Toto sa mi stane asi 3-5 sekund po spusteni Skype (aj bez toho aby som sa pokusil pripojit na ucet).

Vyskusal som uz reinstal, stiahnut starsiu verziu skype atd... ale stale mi vyhadzuje tu istu chybu.

Prosim ak by mi niekto vedel poradit co s tym bol by som vdacny :-(

Pouzivam Windows Vista ak by to malo nieco s tym...

Za odpoved dakujem.

K4M1L
03.06.2011, 22:53
Pouzivam Windows Vista

I tam může být problém. Nicméně bych to řešil odinstalací, vyčištěním registru a opětovnou instalací, to by mělo pomoct, pokud předtím normálně chodil.

Jind
03.06.2011, 22:59
Pro tebe bude nejjednodušší pokud se nevyznáš vrátit systém o pár dní Z5. Před aktualizaci Skype.

a neboooo strejda google http://www.appcrash.org/

Hruusa
03.06.2011, 23:19
Ano, tento samí problém jsem řešil taky :) Stačí smazat Skype promazat registry a nainstalovat jede jak má :)

Bendragon
08.06.2011, 13:00
Dakujem za vase rady. To co ste vymenovali som aj skusal uz predtym ako som sa pital, ale neslo to. Skusil som to teraz po par dnoch znovu naistalovat a uz to bezi v pohode. Takze Dakujem.