PDA

Zobrazit v plné verzi : Nouzový režim Pc ?



Rommel
27.05.2011, 21:51
Mám takový malý problém, když chci zapnout Pc, hned na začátku mi nskočí bílý text na černém pozadí. Následně mi nabíhá windows, jako obvykle, ale ve fázi kdy by se mi měla oběvit nabídka uživ. učtů tam mam pouze černou obrazovku a kurzor. Jde spustit pouze v nouzovém režimu, s defaultnim nastavenim a dle meho mýnění i s omezenými možnostmi. v PC se nijak extra nevyznám, takže nemám ani ponětí co se to stalo. Problém s procesorem ? s grafikou ? Spadl Windows(Xp) ? Pokud někdo tušíte, co se mu stalo, budu vděčný za každý tip a radu :)

Hruusa
27.05.2011, 21:53
Jak mile ti naběhne ta černá ob. s kurzorem tak prostě čistě prázdné okno ? Dělal jsi něco s bootem nebo tak něco ? Měnil nastavení ?

Rommel
28.05.2011, 12:11
Ano pouze černá obrazovka a bílej kurzor, před tím jsem nedělla nic co by mohlo ovlivnit system, zrovna jsem skenoval fotky. Nejde ani vypnout ani restartovat, musel sem ho odpojit od elektriky.

K4M1L
30.05.2011, 22:37
padly windows. udělej si zálohu dat a tradá na reinstal :)

Rommel
31.05.2011, 00:13
Ach windows.. díky za objasnění :)

.. btw. zalohování dat jde provést i v nouzovém režimu ? Měl jsem pevný disk rozdelený na 2 části a duležitá data se nacházela na jiné části, než windowsy.. tedy jestli to má na to nějaký vliv ?

K4M1L
31.05.2011, 11:35
no tak jestli máš všechno důležitý na druhej patrici, tak klidně můžeš reinstalovat a o data nepřijdeš (pokud si to nenaformátuješ :D )