Takže abych to vše podtrhnul a sečetl, je vidět že rádi posloucháte. A i já (což jsem původně nechtěl) se trochu rozepíšu.

Moje první sluchátka byly klasické bíle od Applu (běžně v balení iPhone), jelikož jsem je odpálil svým technem a tekknem.
Tak jsem si potřeboval pořídit nové lepší jak po vzhledové tak zvukové stránce tak jsem si pořídil sluchátka i k DJ´s pultu, v té době jsem je dostal k Vánocům hrály perfektně, jenomže se mi za čas vytrhl jack takže už nejely R.I.P sni my.
Za čas kdy jsem měl iP. jsem prozkoušel řadu sluchátek po ty nejlevnější (během měsíce v tahu) po ty nejdražší (5k. za kus hrály cca půl roku až rok).
Nyní když jsem prostřídal telefony a zakotvil u "činské" (aspoň doufám že to píši dobře) značky HTC jsem přesedlal na klasické pecky, hrají výborně, nestojí tolik ale i tak mi to nedalo a když měním svoje audio i u sebe v pokoji, tak proč si nepořídit i sluchátka, že ?
Chvíly jsem hledal a pak našel !
http://brasnicky.cz/cool-sluchatka/d...k-black-julius Jsou nádherné jak obrazově tak i sluchově!
A proč zrovna "opička" ? Když jsem byl na dovolené v Thajsku tam měli od Paula snad vše ! Trička, mikiny, trenky, žabky ba dokonce i talíře, už tam jsem si tu opičku zamiloval

Toto je snad vše k mé historii sluchátek.

Hrůůša.