Zdravím Jind...ospravedlňujem sa, ale musím ťa opraviť......"si myslíš že si můžeš dělat co chceš" ...Ide o to , že som bol informovaný , od dlhodobého hráča Holymordu, že tieto bany sa už stali..."bany bez dôvodu" ...Mával som bany za povedzme zlé spravania ku hráčom, ale tieto veci ma už omrzeli... absolútne nič hráčom nerobím...začal som robiť v Noggite a skúšam na HM rôzne patche, keďže inde to nieje povolené..preto by som nerád dostal ban na tomto serveri ...Prídeš mi ako múdra osoba...som zvedavý , ako sa to vyrieši...som rád, že si si všimol môj príspevok, keďže ostatými GameMastermi bol ignorovaný. Keď som sa pýtal na HM jedného nemenovaného GM na HolyM; že či neviem, prečo mám vlastne ban, odpísal mi, že už asi unban nedostanem ...čiže dôvod neviem dodnes...píšem to tu, lebo ťa prosím, aby si skontroloval GM aj na takýchto povedzme menších serveroch projectu Nemesis. Ako sám môžeš vidieť...potom vznikajú bany ako ".." alebo absolútna neaktivita Adminov ...ďakujem Jind za pozornosť...dúfam že ma pochopíš, môžeme sa kľudne porozprávať aj na TS / skype ...Maj sa