Výsledky 1 až 10 z 37

Téma: Prolomení hesla do Wow

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #27
    AN Developer Avatar uživatele The_Odik
    Založen
    26.12.2010
    Příspěvky
    675
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Ne, prakticky je nemožný někomu jen tak ukrást acc, jak už tu několikrát padlo, útoky bruteforce, slovník, apod. nejsou tak účinný. Pokud bych chtěl někomu ukrást acc tak se na to heslo prostě zeptám. Jako příklad bych mohl udělat nějakej fake "hack" co jakože přidává třeba itemy na acc a poslat to někomu. Ten "hack" by v nejjednodušší podobě obsahoval pole pro login, kde po zadání to pošle údaje ke mě... Složitější forma by mohla být jako keylogger a tak podobně.
    Jak dostat něčí acc bez kontaktu s tou osobou? Mno, pokud má heslo typu "123456", "abcdef", "qwertz" nebo kombinace podobnejch ptákovin tak je to jednoduchý. Jedna možnost je, že odposlechnu někomu heslo přes síť (pouze na lance samozřejmě (nešifrovaná wifi je luxus na tohle )), ale nevim jestli by bylo použitelný. Nevím přesně jak funguje autentizace, ale určitě se tam posílá salt jména a hesla, a jestli se tam neposílá eště v tom saltnutý třeba datum, nebo nějaký id a podobně netušim. Pokud ano, tak je mi toto odposlechnutý "heslo" k ničemu, taktéž pokud je celá komunikace šifrovaná (což tušim, že kataklystýr má).
    Bruteforce nemá moc smysl, jak už tu rozebrali jiní. Slovník by mohl mít nějakou šanci s kombinacemi, ale zase nijak super to neni. A ten slavnej "hack" serveru , ten by taky ničemu nepomohl, jak sem řikal, v databázi je uložený heslo jako salt jména a hesla, takže bych musel dělat tabulku všech kombinací nebo kolizí pro každý heslo znova, protože každej acc má jinej salt.

    Suma sumárum, nevidim žádný způsob jak dostat od někoho heslo bez toho aby mi ho řekl jakymkoliv způsobem.
    Naposledy upravil The_Odik; 06.05.2012 v 23:32. Důvod: kokot tohle, neumí to zobrazit odstavce
    ʕ •ᴥ•ʔ

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •